Zjazd Techniczny Krótkofalowców

5-8 września 2019 - Burzenin

Zaproszenie do konkursu

Regulamin konkursu na Przydatne Urządzenie Krótkofalarskie "PUK 2019" jest taki sam, jak w ubiegłym roku - takie same kategorie, takie same wymagania. Jak zwykle, najbardziej będzie doceniana oryginalność opracowań i jakość dokumentacji konkursowej. Główną jest kategoria A - Urządzenia odbiorcze (RX), nadawcze (TX), lub nadawczo-odbiorcze (TRX)".

Dla początkujących uczestników Konkursu PUK przeznaczona jest otwarta kategoria D. Tutaj każdy może pokazać dowolne urządzenie elektroniczne, które okazało się przydatne w jego działalności krótkofalarskiej - samodzielnie wykonane na podstawie dostępnego opisu. Nie ma ograniczeń wiekowych: zarówno młodsi jak i starsi mogą zaprezentować swoje urządzenia! Nie trzeba dostarczać bardzo szczegółowej dokumentacji – wystarczy, że praca będzie starannie wykonana i... będzie działała!

Tak jak w ubiegłym roku, oprócz dyplomów i nagród przewidzianych regulaminem, będą dodatkowo:

* Nagroda Publiczności - za pracę, która uzyska największą liczbę głosów w ankiecie dla uczestników Zjazdu Technicznego Krótkofalowców SP;

* Nagroda Prezesa Polskiego Związku Krótkofalowców - za pracę, która najlepiej służy promocji samodzielnej budowy urządzeń wśród początkujących radioamatorów i krótkofalowców.

Zgłoszenia projektu na konkurs należy dokonać poprzez wypełnienie formularza on-line.

Zgłoszenia należy dokonać w terminie do 31 sierpnia 2018 r. drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w temacie umieszczając "PUK 2019". Lista prac i krótkie streszczenia ukażą się na stronie zjazdowej. 

Prosimy wszystkich o zapoznanie się z Regulaminem Konkursu PUK 2019 i serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie, którego rozstrzygnięcie odbędzie się 7 września 2019 r. w Burzeninie.

Jeśli jednak nie zdążycie przed wyznaczonym terminem, to zapraszamy do Burzenina dla pokazania swoich konstrukcji poza konkursem. Jak co roku przewidziane są nagrody-niespodzianki również dla takich uczestników!

Hamradioshop 1coolqsl helion Piekarz 1ARsystem
  1TDM 1GMINABUCZEK 1Burzenin