Zjazd Techniczny Krótkofalowców

7-10 września 2017 - Burzenin

Uwaga, to jest szkic programu, który będzie ulegał bieżącym modyfikacjom. Ostateczna wersja programu będzie opublikowana na Zjeździe Technicznym

7 września 2017 – czwartek

14:00 - 17:00 - Działania w podgrupach

17:00 – rozpoczęcie rejestracji uczestników Zjazdu (zależne od przekazania pokoi przez ośrodek)

17:00 - rozpoczęcie Zbiórki Publicznej

17:30 – Prace antenowe przy stacji 3Z0TECH

18:00 - 19:00 - otwarte, posiedzenie Komitetu Zjazdu, ustalenia organizacyjne

20:00 - dyskusje kuluarowe, grill,

 

Uwaga, w czwartek można przyjechać o dowolnej porze, jednak pokoje będą dostępne dopiero OKOŁO godziny 17, po posprzątaniu ich po poprzedniej grupie. Kolacja we własnym zakresie - ogólnodostępny grill pod wiatą.

 

8 września 2017 – piątek

9:00    - Śniadanie

10:00 – rozpoczęcie rejestracji uczestników Zjazdu

10:00 – Uruchomienie pomiarowni – (sala D)

11:30 – 13:30 – Zawody strzeleckie

14:00 - Obiad

16.00 – Wykład 1

17.30 – Wykład 2

18.00 – Wykład 3

19:00 - Kolacja

20:00 - dyskusje kuluarowe, grill,

20:00 - film sala A

 

9 września 2017 – sobota

07:30 - Rejestracja Uczestników

08:00 - Śniadanie

08:30 - Spotkania przy kawie

9.30 - OFICJALNE OTWARCIE ZJAZDU (sala B)

10:00 - warsztaty elektroniczne JUNIOR - wiek uczestników do 15 lat (sala D)

10.30 - 12.00 Zawody ARDF Senior

10:30 - 14:00 - Wystawa prac konkursowych PUK 2016 (sala B)

10:30 - 14:00 - Wystawy pozakonkursowych konstrukcji HomeMade (sala B)

10:30 - 14:00 - Wystawa SP5WW (sala B)

10:30 - 16:00 - Oferta sklepów elektronicznych i radiowych (sala B)

10:30 - 18:00 - Giełda krótkofalarska, oferta sklepów elektron., radiowych i sprzętu demobilowego (wiata)

10:00 – Wykład 4 (sala A)

11:00 – Wykład 5 (sala A)

11:30-12:00 – Zawody TZ UKF - Burzenin 2017 I tura

12:00 – Wykład 6 (sala A)

12:30-13:30 – Zawody ARDF Burzenin 2017 - Junior

13:00 – Wykład 7 (sala A)

13:45 - Zdjęcie grupowe

14:00 - Obiad

15:00 - Posiedzenie Komisji Konkursowej PUK 2016

15:00 - Wykład 8 (sala A)

16:00 - Rozstrzygnięcie konkursu PUK 2016, Rozstrzygnięcie konkursu SP5WW,  wręczenie dyplomów i nagród (sala B)

16:30 - warsztaty elektroniczne SENIOR - powyżej 15 lat (sala D)

17:00 – Wykład 9 (sala A)

18:00 - Mityng użytkowników DV (sala D)

18:00 – Wykład 10 (sala A)

18:00-18:30 – Zawody TZ UKF - Burzenin 2017 II tura

19:00 - Kolacja

20:00 – Wykład 11 (sala A)

 

21:00 – 5.30  – Grill/ognisko

21:00 - 22:00 - dyskusje panelowe: Szkolenia, sport, informatyzacja, promocja

 

10 września 2017 – niedziela

08:00 - Śniadanie

09:00 – Wykład 12 (sala B)

10:00 – Wykład 13  (sala B)

13:00 - Obiad

13:30 - Zamknięcie Zjazdu, pożegnanie uczestników (stołówka)

13.30 - ogłoszenie wyników zawodów TZ UKF “Burzenin” i rozdanie nagród;

14:00 - Zakończenie pracy stacji 3Z0TECH

Hamradioshop 1coolqsl helion Piekarz 1ARsystem
  1TDM 1GMINABUCZEK 1Burzenin