Zjazd Techniczny Krótkofalowców

7-10 września 2017 - Burzenin

Bibliotekarz w eterze

bibliotekarz

Mól książkowy Flynn Carsen otrzymuje ofertę pracy jako bibliotekarz. Jego nowym zadaniem jest pilnowanie tajemniczego pokoju w podziemiach biblioteki, w którym znajdują się największe legendarne skarby świata, takie jak Excalibur czy Puszka Pandory. Przechowywana jest tu również jedna z trzech części świętej włóczni. Osoba, która jest w jej posiadaniu, będzie w stanie posiąść absolutną władzę nad światem... Znacie tą historię? My mamy dla Was coś lepszego.


Jak zauważyliście praca biblotekarza potrafi być emocjonująca. My będziemy mieć do czynienia z bibliotekarzem wyjątkowym - który nie dość, że nie przypomina szarego mola, to jeszcze postanowił przekopać się przez biblioteczne zasoby i wykopać to, co jest w jakimś stopniu związane z krótkofalarstwem.
Będziecie mieli okazję poznać pozycje nowe i stare. Będziecie mogli również uzupełnić tworzoną listę literatury krótkofalarskiej - bo praca naszej uroczej wykładowczyni to nie tylko to nie tylko jednorazowa prelekcja ale również podstawa do sensownej bazy polskiej literatury krótkofalarskiej. Kto nie przyjdzie ten gapa.

 

SQ3MCZMaria Czwojda SQ3MCZ
BIBLIOTEKARZ W ETERZE, CZYLI CO PISZĄ O KRÓTKOFALARSTWIE
PRZEGLĄD PUBLIKACJI
Prezentacja ma na celu przybliżenie zbiorów bibliotecznych na temat krótkofalarstwa i radiotechniki w Polsce. Układ chronologiczny pomoże w usystematyzowaniu wiedzy na temat krótkofalarstwa od jego początków do dziś.

 

 

Bibliotekarz w eterze

Hamradioshop 1coolqsl helion Piekarz 1ARsystem
  1TDM 1GMINABUCZEK 1Burzenin